pre lepšie sústredenie

Zreteľnosť

23,90  / 28 ml

Katalógové číslo: 8107 Kategória:

Popis

OLEJE: rozmarín, bazalka, vavrín kubébový, mäta pieporná, levanduľa (Lavandula Hybrida Grosso, certifikovaný bio), vavrín, klinček a yzop

Drží Vás v šachu prepracovanosť a z nej plynúca psychická vyčerpanosť? S touto olejovou zmesou už duševné vyhorenie nemá šancu. Znovu nadobudnete jasnosť myšlienok a zúročíte posilňujúci a stimulujúci účinok oleja. Zažijete, čo urobí podporenie Vašej schopnosti sústrediť sa s Vašimi kreatívnymi nápadmi. Myšlienky sa lepšie usporiadajú a hlavne zostanú pri tej úlohe, ktorú máte pred sebou, čím sa splní základná podmienka pre rýchle porozumenie, efektívnu prácu ale aj pre študijné úspechy. To je najlepší základ pre všetky nové aktivity. Odporúčame najmä žiakom, študentom a pracovníkom na nočných zmenách. 

V kancelárii s týmto olejom ľahko vyčaríte takú pracovnú atmosféru, aby ste sa jednoducho cítili dobre. Umiestnite napríklad do blízkosti Vašich spotrebičov alebo elektronických zariadení a pocítite zmenu na tele aj v mysli.

Oblasť použitia

Pri práci v kancelárii, pri učení a štúdiu, pri nočnej práci, pri práci na počítači a všade tam, kde treba stimulovať tvorivé a duševné schopnosti.