Štandard kvality

Značková kvalita z Rakúska

Produkty z mikrovlákna ReinZeit sa vyrábajú v Rakúsku. Tým, že zamestnanci dostávajú za svoj výkon primeranú odmenu, pomáhame zachovať lokálne pracovné miesta.

Vynikajúca kvalita

ReinZeit produkty* nesú známku overenej kvality, ktorú im pridelila ÖQA – rakúska inštitúcia zameraná na podporu kvality.

*všetky symbolom   označené produkty v katalógu.

Rakúske ukážkové podnikanie

Firma ReinZeit HandelsGmbH získala od ÖQA (rakúska inštitúcia zameraná na podporu kvality) ocenenie a značku kvality, ktorá hovorí o tom, že naša spoločnosť spĺňa také kritériá podnikania, ktoré môžu byť pre ostatných vzorom.

Rakúska a európska environmentálna značka

Oficiálna rakúska environmentálna značka (Hundertwasserbaum) a oficiálna EU environmentálna značka (Euroblume) sú pečaťou schválenia a zárukou, že sa jedná o produkty, ktoré sú zdravšie a šetrnejšie k životnému prostrediu.

Niektoré z našich produktov nesú toto označenie. Certifikácia je dobrovoľná a spája sa s dodatočnými nákladmi a extra úsilím firiem.

Pečať kvality a schválenie obchodným združením pre priamy predaj

Spoločnosť ReinZeit je členom platformy pre priamy predaj. Pečať kvality znamená „Bezpečnosť – Dôvera – Spoľahlivosť“ pre spotrebiteľa a zaväzuje spoločnosť ReinZeit dodržiavať prísne pravidlá správania.

ReinZeit je členom respACT

RespACT je popredná podnikateľská platforma pre spoločenskú zodpovednosť firiem (CSR) a trvalo udržateľný rozvoj v Rakúsku.

ReinZeit je za Klimatickú alianciu

Klimatická aliancia je globálnym partnerstvom na ochranu svetovej klímy uzatvorená medzi mestami, obcami, podnikmi a pôvodnými obyvateľmi dažďových pralesov. Aby sme prispeli k ochrane globálnej klímy, musíme sa angažovať už na lokálnej úrovni.