úľava od alergií

Posilni sa

23,90  / 28 ml

Katalógové číslo: 8110 Kategórie: ,

Popis

OLEJE: levanduľa (Lavandula Hybrida Grosso, certifikovaný bio), cyprus, cédrové drevo, manuka, estragón a bazalka

Existuje mnoho rôznych vonkajších vplyvov, napr. peľ, s ktorým si organizmus nevie poradiť, ak je imunitný systém oslabený. Neustále tečúci nos a slziace oči v nás vyvolávajú pocit depresie. Manukový olej je tu skutočným ochrancom a pomáha znovuobjaviť vlastnú stabilitu. Spolu s cyprusom a cédrovým drevom sa táto úžasná zmes olejov stane Vašou skutočnou powerbankou. Bunky sa reaktivujú, nakopne sa obranyschopnosť organizmu, sliznica horných dýchacích ciest dostane šancu zregenerovať sa a Vás už nič nezastaví. Už po krátkom čase začnete cítiť rozdiel a aj počas spánku sa zotavíte omnoho lepšie. Dlhodobé užívanie pôsobí preventívne po celý rok a mnohým alergikom už prinieslo veľkú úľavu.

Oblasť použitia

V obývačke, v spálni, na pracovisku, všade tam, kde potrebujete zmierniť vplyv alergénov, obzvlášť počas peľových sezón.

Predovšetkým sa odporúča začať ešte pred prvými náletmi peľu. Pri dlhodobom a včasnom používaní sa príznaky alergie výrazne zmenšia. Dlhodobé užívanie pôsobí preventívne a poskytuje úľavu pri rôznych iných alergiách.