pre deti vo veku cca 6 – 9 rokov

Detský župan s kapucňou

99,90 

Katalógové číslo: 14015 Kategória:

Popis

Tajomstvo je v materiáli!

Táto tkanina vyrobená z najjemnejšieho mikrovlákna dokáže skvelo absorbovať tekutinu, až 1,8-násobok svojej vlastnej hmotnosti. Je mäkučká, extrémne ľahká a príjemná na dotyk. Na rozdiel od bežných tkanín zaistí táto látka optimálny komfort nosenia, aj keď je už mokrá.

Veľmi rýchlo schne a vďaka svojej jemnosti zaberá minimum miesta. To sú výhody, ktoré oceníte doma, na cestách a najmä na dovolenke.

Pre deti s výškou 115 – max 140 cm.

Oblasť použitia

Zamatovo hebký župan bol špeciálne navrhnutý na použitie v kúpeľni, na šport, do sauny, na cesty aj na kempovanie. Vaše dieťa doň len vkĺzne a už je suché. Po sprche, kúpeli alebo keď dieťa vylezie komplet mokré z bazéna, prehodí si tento župan, ktorý vysaje každú kvapku vody. Župan rýchlo uschne a dá sa do neho zas pohodlne zababušiť. Komfort nosenia sa neznižuje ani vtedy, keď už je župan mokrý. Vybavený 2 vreckami, pútkami a opaskom.

Tipy / pokyny na starostlivosť

Pozor, toto  mikrovlákno môže pri praní púšťať farbu! Odporúča sa preto samostatné pranie. Ak použijete bežné prostriedky na pranie, farby môžu vyšedivieť. Používajte radšej šetrný prostriedok na pranie, optimálne koncentrát na pranie ReinZeit. 

Pokyny na starostlivosť o mikrovlákno:

  • Bez aviváže!
  • Prať na 40°
  • Nesušiť v sušičke!
  • Nežehliť!
  • Nevhodné na chemické čistenie!